Ukrainian Gears Маятник
Маятник
Складіть своїми руками Маятник та дізнайтеся принцип його роботи
-
У наборі ви знайдете QR-код до посібника з вивчення цього механізму з історією його винайдення, описом принципу роботи, основними характеристики, формулами і цікавими завданнями.
-
Пориньте в доповнену реальність (AR) і подивіться, як працює Маятник в механізмі годинникової вежі, взаємодійте з моделлю за допомогою спеціального додатку Ugears AR.
Дізнайтеся, як влаштований і як працює Маятник
Маятник – це стилізована навчальна модель, інтерактивний навчальний посібник, призначений тільки для вивчення принципів роботи його механізму. Маятник – один із найпростіших і надійніших механізмів для відліку часу. Принцип його роботи такий: маятник коливається з постійною амплітудою за рахунок дії сили тяжіння на вантаж і потенційної енергії гумового джгута, який приводить в роботу механізм та компенсує втрати кінетичної енергії під час коливань. В основі роботи – зубчастий механізм, що приводиться в рух заводним колесом.
Модель складається з анкерної вилки, анкерного колеса, системи шестерень, гумового джгута, вантажу та храповика з равликом для згладжування похибки в роботі. У моделі передбачено кілька способів регулювання частоти коливань: вага вантажу, висота вантажу на маятнику та натяг гумки.
Ким і коли він був вперше створений
Першим властивості маятника описав італійський інженер Галілео Галілей в кінці 16-го століття. В 17-му столітті нідерландський фізик Крістіан Гюйгенс застосував маятник в колісному годиннику з гирями. Француз Етьєн Лулье в кінці 17-го століття застосував маятник в метрономі – приладі, який здійснює ритмічну серію клацань, що можна порахувати за певний проміжок часу.
Використання
Основне застосування Маятник знайшов у механічному годиннику як невід'ємний елемент спуску і підтримки такту в роботі годинникового механізму. Також маятники використовуються в музиці – в метрономі, який слугує точним орієнтиром темпу, в геологорозвідці, в сейсмографії, в спорті та лабораторних дослідженнях у сфері механіки й фізики.
Механізм Маятника складається з:
-
Ходового колеса
-
Стрілочного індикатора
-
Маятника з анкером
-
Обважнювача маятника
Моделі Ugears STEM-lab розраховані на різні вікові групи з акцентом на навчальну складову, тому складання не потребує багато сил і часу.
Конструктори STEM-lab мають у комплекті все необхідне. До набору входять:
-
Дерев'яні деталі, вирізані у фанерній дошці лазерним методом, та інші матеріали, що знадобляться в процесі складання. Всі моделі збираються без використання клею або додаткових інструментів. Деталі виймаються з дошки легким натисканням.
-
Покрокова ілюстрована інструкція зі складання.
-
Приклади і варіанти практичних завдань із використанням моделі.
-
QR-код для завантаження посібника з вивчення моделі з описом його механізму, принципу роботи, основних характеристик, формулами з фізики, механіки і цікавими лабораторними завданнями.
-
QR-код для завантаження AR-додатку. Захоплююча новинка від Ugears – додатковий стимул пізнавати нове!
-
Розмір моделі: 11.5 * 8.3 * 16.7 см
-
Розмір упаковки: 20.5 * 18.8 * 6.3 см
Купить Маятник в Киеве можно в магазине настольных игр и моделирования CBGames. Доставить Маятник по Киеву можно курьером (есть самовывоз) или компаниями грузоперевозчиками по Украине и за границу.
Заказать Маятник в Киеве можно по телефонам: + 38 (096) 285 56 40; + 38 (095) 919 18 13; +38 (063) 648 52 58; mail@cbgames.ua
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.