Люди завжди любили розважатися. Це науковий факт, який давно підтвердив археологи. При цьому особливо цінувалося, якщо у розвагах був змагальний початок, система, що дозволяє виявити переможця. Саме поняття системи мало на увазі появу правил. А щоб розваги швидко не набридли, робили все більш складними, в них почали використовувати різні елементи та ігрові аксесуари. Так з'явилися настільні ігри, історія яких, за найскромнішими підрахунками, налічує понад п'ять тисячоліть.
Сучасні настільні ігри важко уявити без яскравої поліграфії, докладних склепінь правил та рекламної підтримки. Найчастіше нові настільні ігри створюються на основі популярних кінофільмів, книг або комп'ютерних ігор.
Видавці настільних ігор чудово розуміють, що гравця недостатньо просто захопити настільною грою. Необхідно підтримувати їх інтерес, випускаючи різноманітні доповнення та аксесуари. У більшості випадків використовувати при грі в настільні ігри ігрові аксесуари не обов'язково. Але вони допомагають поринути в ігрову атмосферу, створити необхідний настрій. Крім того, найчастіше вони виконані на високому художньому рівні та становлять певну цінність не тільки для гравців, а й для колекціонерів.
Ігрові аксесуари можна розділити на каунтери , мініатюри , кубики , протектори та інші ігрові елементи. Каунтери є допоміжним полем, що представляє різні варіації лічильника ігрових подій або рівнів. Гравцям не потрібно записувати або запам'ятовувати рівень свого персонажа, а пересунути фішку на маркер з потрібним значенням.
Мініатюри, як правило, найдорожчі із аксесуарів. Це скульптурні зображення героїв, допоміжних персонажів, монстрів чи будов із всесвітів конкретних настільних ігор. Їхній розмір дозволяє розміщувати мініатюри на ігровому полі або біля нього. На особливу згадку заслуговують мініатюри, що зображують техніку. Іноді за ступенем деталізації - це маленькі витвори мистецтва. Саме мініатюри стають предметом підвищеної уваги колекціонерів.
Кубики – універсальний ігровий аксесуар, знайомий усім із дитинства. Але, насправді вони мають велику кількість різновидів, які випускаються до конкретних настільних ігор і не можуть бути використані в інших. Крім класичних шестигранних, кубики можуть мати 8, 10, 12 і навіть 20 граней. А бувають навіть круглі. На межі, крім цифр, можуть бути нанесені зображення та знаки, що відіграють важливу роль в ігровому процесі.
Протектори популярні серед гравців у колекційні карткові ігри, являють собою плоскі прозорі чохли для гральних карт. Дозволяють використовувати та зберігати карти, не пошкоджуючи їх.
Ігрові елементи – це поля, фігурки, фішки та інші аксесуари для класичних настільних ігор, а також пристрої для їх зберігання.
Бажаючим купити ігрові аксесуари Київ та інші великі міста пропонують відвідати спеціалізовані магазини. Крім того, все, що потрібно для повноцінної гри, завжди можна придбати у нашому інтернет-магазині.
-
Новинки категории Ігрові аксесуари